tel. 24 262-20-29, kom. 509-92-11-36

biuro@atrium-plock.pl

Oferty specjalne
245 140,00 zł
  • 28,84 m²
  • 1 Pokój
  • Piętro: Parter
  • 1 Łazienka
  • SPRZEDANE!

Elastyczne warunki płatności- sam zdecydujesz jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze !

Umowa rezerwacyjna bez opłaty wstępnej !

Najlepsza inwestycja w Płocku- Dworcowa Residence –

Płock, Dworcowa nr 9

MIESZKANIE nr 5 –28,84 mkw. parter-strona-zachodnia

Charakterystyka mieszkania:

 Mieszkanie składa się z 1 pomieszczenia: pokoju dziennego z aneksem kuchennym o powierzchni 28,61m2 wraz z łazienką.

Wyposażone jest w instalację „inteligentny dom” ułatwiającą zarządzanie nim, klimatyzację poprawiającą jakość powietrza, a także ogrzewanie podłogowe w łazience.

Powierzchnia

28,84 m2

Balkony

5,34 m2

Pokoje:

1

Piętro:

Parter

Numer:

5

5-768x907

Opis inwestycji- Elegancja połączona z artystycznymi elementami budynku sprawia, że apartamenty Dworcowa Residence w Płocku prezentują się efektownie i stylowo.

Ta wyjątkowa koncepcja architektoniczna zapewnia lokale o metrażach od 29 do 74 m kw. Przestronne mieszkania wzbogacone o balkony stanowią ideale miejsce do zamieszkania dla całej rodziny czy osób ceniących sobie kameralną atmosferę.

 Pięć kondygnacji – w ramach inwestycji Dworcowa Residence na działce o powierzchni 2 617 m2 zmodernizowany zostanie kameralny budynek, w którym powstanie rozkładowych 45 mieszkań.

 Lokalizacja w centrum z pewnością ucieszy przyszłych Klientów. Bliskość punktów usługowych oraz terenów zielonych sprzyja spotkaniom towarzyskim i korzystaniu z miejskiego stylu życia.

 Ogrodzone osiedle z miejscem integracji mieszkańców – na terenie osiedla zaprojektowano zewnętrzną przestrzeń wspólną dla mieszkańców.

Unikalna architektura i nowoczesność integralną częścią inwestycji Dworcowa Residence

Nowe mieszkania w inwestycji Dworcowa Residence w Płocku to niepowtarzalna okazja do życia w wyjątkowej przestrzeni miejskiej. Apartamentowiec doskonale wpisuje się w przestrzeń sąsiedztwa i w pełni wykorzystuje potencjał lokalizacji. Stworzyliśmy niezwykle estetyczny i funkcjonalny projekt wyposażony w:

 Rozwiązania typu Smart (sterowanie ze smartfona),

 Klimatyzację,

 Szybką i cichobieżną windę,

 23 miejsca parkingowe.

Apartamenty w połączeniu z eleganckimi materiałami na elewacji tworzą wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Naszą ideą było zapewnienie mieszkańcom udogodnień gwarantujących poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Dla mieszkańców przewidziano przestronne mieszkania 4 pokojowe z balkonami, chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi, jak i kompaktowe mieszkania idealne na start, których komfort podnosi technologia SMART.

Najbardziej obiecująca inwestycja mieszkaniowa w województwie mazowieckim

Lokalizacja

Chociaż inwestycja mieszkaniowa Dworcowa Residence znajduje się w samym centrum Płocka, nieustannie zachwyca potencjalnych lokatorów swoim zacisznym urokiem. Podczas planowania tego wyjątkowego osiedla, staraliśmy się uzyskać idealny balans między kameralną atmosferą a nowoczesną funkcjonalnością.

Tuż nieopodal inwestycji mieszkaniowej Dworcowa Residence znajduje się więc przystanek autobusowy, a także Dworzec Główny PKP Płock. Dzięki tak sprawnemu połączeniu z komunikacją miejską, osiedle nie pozostaje odcięte od głównych atrakcji miasta.

Nowa inwestycja mieszkaniowa Dworcowa Residence w Płocku to lokum idealne dla osób, które mają dość życia wśród nieustannego szumu samochodów oraz kakofonii klaksonów, a jednak nie chcą rezygnować z wygód mieszkania w centrum.

Osiedle mieszkaniowe Dworcowa Residence posiada również duży potencjał rozrywkowy. Położone 10 minut dalej Centrum Handlowe Atrium oferuje wiele sklepów oraz punktów gastronomicznych. Inwestycja mieszkaniowa Dworcowa Residence w Płocku znajduje się w sąsiedztwie ZOO, parków i muzeów, co daje możliwość produktywnego spędzania wolnego czasu.

Niedaleko nieruchomości funkcjonują także przedszkole, szkoła podstawowa, liceum i uczelnia wyższa. Tak zbita siatka placówek edukacyjnych sprawia, że inwestycja mieszkaniowa Dworcowa Residence to świetny wybór dla rodzin z dziećmi w każdym wieku.

W okolicy Dworcowa Residence znajduje się wszystko to, czego Państwo potrzebują. Mogą Państwo zapomnieć o spieszeniu się na tramwaj lub autobus, aby zdążyć na wizytę lekarską bądź pilne spotkanie w banku.

W okolicy nowej inwestycji mieszkaniowej Dworcowa Residence znajduje się przychodnia, Urząd Miasta Płock, Poczta Polska, a także kościół i gabinet stomatologiczny. Wszędzie mogą Państwo dotrzeć piechotą, w ramach relaksującego spaceru po urokliwej okolicy. Inwestycja z uwagi na bliskie sąsiedztwo centrum, jak również Politechniki Warszawskiej, jest atrakcyjna nie tylko pod kątem zakupu na własny użytek, ale również pod kątem wynajmu.

TERMIN ZAKOŃCZENIA INWESTYCJI 30.12.2022r.

CENA 8500zł/mkw.

(43)


Kontakt do Doradcy Rynku Nieruchomości

agent

Anna Stępniak

ATRIUM NIERUCHOMOŚCI
ul. ZDZIARSKIEGO 19
09-407 Płock
tel.: 24 262-20-29
tel.: 24 262-20-51
kom.: 509-921-136