tel. 24 262-20-29, kom. 509-92-11-36

biuro@atrium-plock.pl

Mieszkanie
490 000,00 zł
  • 48 m²
  • 2 Pokoje
  • Piętro: 1
  • 1 Łazienka
  • Własność
  • SPRZEDANE!

Mieszkania pod klucz – Dworcowa Residence

Unikalna architektura i nowoczesność integralną częścią adresu- Płock, Dworcowa nr 9

Dostępne mieszkania – nr 11, 20 oraz 29

analogicznie na Ip; IIp; IIIp od strony-wschodniej

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym pokoju sypialnego , łazienki z wc o łacznej powierzchni 48 mkw.

Wyposażone jest w instalację „inteligentny dom” ułatwiającą zarządzanie nim oraz energooszczędną klimatyzację poprawiającą jakość powietrza.

Lokale wykończone pod klucz wraz z meblami : sypialnia ( wygodne łóżko, komoda, gustowne zasłony i firany), w salonie komoda pod tv, stylowa kanapa oraz zasłony i friany.
Lokalizacja- Dworcowa Residence położona jest w centrum Płocka, w bardzo bliskiej odległości od jednej z głównych ulic, jednocześnie odgrodzona jest od zgiełku miasta co gwarantuje kameralny charakter inwestycji.

Ta wyjątkowa inwestycja zapewnia dostęp do komunikacji miejskiej, sąsiedztwo Politechniki Warszawskiej (filia w Płocku), dużą ilość lokali handlowych i gastronomicznych w okolicy oraz dostęp do wielu miejsc parkingowych.

Tuż nieopodal inwestycji mieszkaniowej Dworcowa Residence znajduje się więc przystanek autobusowy, a także Dworzec Główny PKP Płock. Dzięki tak sprawnemu połączeniu z komunikacją miejską, osiedle nie pozostaje odcięte od głównych atrakcji miasta.

Osiedle mieszkaniowe Dworcowa Residence posiada również duży potencjał rozrywkowy. Położone 10 minut dalej Centrum Handlowe Atrium oferuje wiele sklepów oraz punktów gastronomicznych.

Inwestycja mieszkaniowa Dworcowa Residence w Płocku znajduje się w sąsiedztwie ZOO, parków i muzeów, co daje możliwość produktywnego spędzania wolnego czasu.

Niedaleko nieruchomości funkcjonują także przedszkole, szkoła podstawowa, liceum i uczelnia wyższa. Tak zbita siatka placówek edukacyjnych sprawia, że inwestycja mieszkaniowa Dworcowa Residence to świetny wybór dla rodzin z dziećmi w każdym wieku.

Wszędzie mogą Państwo dotrzeć piechotą, w ramach relaksującego spaceru po urokliwej okolicy. Inwestycja z uwagi na bliskie sąsiedztwo centrum, jak również Politechniki Warszawskiej, jest atrakcyjna nie tylko pod kątem zakupu na własny użytek, ale również pod kątem wynajmu.

Nowe mieszkania w inwestycji Dworcowa Residence w Płocku to niepowtarzalna okazja do życia w wyjątkowej przestrzeni miejskiej. Apartamentowiec doskonale wpisuje się w przestrzeń sąsiedztwa i w pełni wykorzystuje potencjał lokalizacji. Stworzyliśmy niezwykle estetyczny i funkcjonalny projekt wyposażony w:

 Rozwiązania typu Smart (sterowanie ze smartfona),

 Klimatyzację,

 Szybką i cichobieżną windę,

Budynkiem zarządza Spóldzielnia BUDOWLANI. Miesięczny czynsz wynosi 348 zł. wraz zaliczką na wodę oraz ogrzewanie.

CENA 490 000,00 zł

(301)


Kontakt do Doradcy Rynku Nieruchomości

agent

Anna Stępniak

ATRIUM NIERUCHOMOŚCI
ul. ZDZIARSKIEGO 19
09-407 Płock
tel.: 24 262-20-29
tel.: 24 262-20-51
kom.: 509-921-136

ZADAJ PYTANIE ODNOŚNIE TEJ OFERTY

Imię/Nazwisko: *
Email: *
Telefon: *
Treść wiadomości: *

 

youth2015 wordsmatter2012 shesthefest wmxs888888 cemeterbaik kosip ojosverdesediciones cequelejourdoitalanuit impresionesmias vrdoorperu referencedrugstores cutepics gospelconnoisseur blesstube peveroweb randomoverload couleurfrance cemeqiuqiu msnsmileys mycoolpix