509 92 11 36
ul. B. Zdziarskiego 19 (osiedle Wyszogrodzka) 09-407 Płock
biuro@atrium-plock.pl

O Nas

Anna

Zobacz mnie

Opinie

Anna Stępniak

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa ugruntowało naszą silną pozycję na rynku. Pracujemy na płockim rynku nieruchomości od 2002r a jako firma Atrium Nieruchomości od 2004 roku. Skupiamy się na lokalnym rynku Płocka i okolic. Reprezentujemy naszych Klientów również w innych częściach kraju według ich indywidualnych potrzeb.

Czym się zajmujemy ?

Oferujemy na sprzedaż lub do wynajęcia domy i rezydencje, mieszkania i apartamenty, a także lokale handlowe i usługowe oraz obiekty i grunty komercyjne.

Dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi biurami nieruchomości wyszukujemy oferty wymarzonej nieruchomości, zgodnie z życzeniami i potrzebami Klienta.

Jak to robimy ?

Jesteśmy z Państwem podczas całego procesu zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Staramy się, aby ten proces, budzący wiele emocji pozostał miłym wspomnieniem oferując Państwu naszą wiedzę, doświadczenie i życzliwość. Jest nam szczególnie miło, że wielu naszych Klientów korzysta z naszych usług wielokrotnie. To potwierdza celowość naszych starań i mobilizuje do systematycznego podnoszenia jakości naszej pracy.

Szeroki zakres usług

Oferujemy kompleksowe usługi związane z obrotem nieruchomościami:

• pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości,

• usługi doradcze nieruchomości

• regulacja stanów prawnych nieruchomości ( na rynku znani jesteśmy jako “Specjaliści do spraw trudnych” )

• doradztwo kredytowe

• skup mieszkań

Współpracuje z renomowanymi kancelariami notarialnymi, geodetami, projektantami i rzeczoznawcami.

Informacje dodatkowe

Jesteśmy współzałożycielami i członkami Płockiego Stowarzyszenia Rynku Nieruchomości zrzeszonego w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Posiadamy licencję zawodową numer 4472 nadaną przez Ministra Infrastruktury.

W ramach zdobytej praktyki powstał branżowy projekt,gazeta Galeria Nieruchomości Płock.

Gwarancja

Zapewniamy naszym Klientom obszerną, rzetelną informację o oferowanych nieruchomościach. Gwarantujemy szacunek dla Państwa czasu i pieniędzy oraz profesjonalne pośrednictwo i doradztwo w zakresie nieruchomości.

Skontaktuj się ze nami