509 92 11 36
ul. B. Zdziarskiego 19 (osiedle Wyszogrodzka) 09-407 Płock
biuro@atrium-plock.pl

1073m² Murzynowo

1 400 000 zł

Szczegóły

Wspaniały obiekt w Mazowieckiej Szwajacarii w otulinie Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego- Murzynowo koło Płocka

Lokalizacja- W krainie, gdzie Skrwa melodyjnie meandruje, a historia tkwi w kamieniach, Mazowiecka Szwajcaria ukazuje swój zielony urok. Zachodnia część płockiego powiatu, malowniczo osadzona nad Wisłą, kusi jeziorami, rzekami, dolinami i parkami. To miejsce pełne zabytków, gdzie późnoromański kościół w Rokiciu wznosi się z cegieł z XIII wieku, a późnogotycki kościół w Siecieniu zaczarowuje elementami renesansowymi z końca XVI stulecia. Brudzeński Park Krajobrazowy, o powierzchni 3 452 ha, jest klejnotem tej krainy, malując pejzaż urozmaicony jak poezja, gdzie rzeźba terenu to osobliwość na płaskim Mazowszu.

Flora i fauna, tkwiące w leśnych i wodnych zbiorowiskach, ożywiają te zielone obszary. Skrwa, jedna z nielicznych rzek zachowujących naturalny charakter, maluje malowniczy bieg, pozostawiając niezapomniane wrażenie na turystach.

Z tej ziemi wywodzą się wielkie postaci – Paweł Włodkowic, Stanisław Murzynowski, a parafia Sobowo to rodzinne strony Lecha Wałęsy.

To jednak nie tylko zabytki, lecz także prężne działania władz i mieszkańców, ukoronowane inwestycjami infrastrukturalnymi, które tchną życiem w Mazowiecką Szwajcarię, kształtując jej jakość i gościnność dla tych, którzy odkrywają tajemnice tej magicznej krainy

Płock i okolice to najpiękniejsze tereny na Mazowszu! To pewnik, bezdyskusyjnie.

To właśnie tu w otulinie Brudzęńskiego Parku Krajobrazowego posiadamy piękny teren do sprzedaży z rozpoczetą budową budynku o funkcji usługowo- mieszkalnego.

PRZEDMIOTOWA NIERUCHOMOŚĆ to zabudowana działka numer 21 o pow. 1,08ha.

Zabudowana budynkiem usługowo-mieszkalnym o powierzchni użytkowej 970,97mkw.oraz powierzchni gospdaraczej 101,77. Łącznie powierzchnia 1072,74 mkw.

Budynek w pełni nie wykończony – stan surowy otwarty z ocieplonymi ścianami zewnętrznymi i zaciągniętymi klejem. Jest to obiekt parterowy, z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, o konstrukcji tradycyjnej murowanej, przykryty dachem wielospadowym. Parter budynku został przewidziany jako pomieszczenia usługowe, związane z prowadzeniem gastronomii (sala weselna),natomiast poddasze może stanowić pomieszczenia mieszkalne właściciela, lub pokoje hotelowe dla gości.

Nieruchomość położona przy drodze powiatowej 562. Dojazd do nieruchomości stanowi droga o nawierzchni z asfaltowej.

W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna – rozproszona oraz tereny niezabudowane i leśne.

Działka posiada kształt regularny zbliżony do równoległoboku.

Teren uzbrojony jest w energię elektryczną i wodę gminna oraz studnia głębinowa.

Plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu, wg którego przedmiotowa nieruchomość położona jest na terenach zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych Uchwała Nr IV/27/07, z dnia 2007-03-08

file:///C:/Users/user/Downloads/1984880725.pdf

Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem RM ustala się:

1) funkcję podstawową – zabudowa zagrodowa w gospodarstwach rolnych, hodowlanych, ogrodniczych,

2) funkcja uzupełniająca:

a) zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa usługowa w zakresie usług nieuciążliwych, obsługi rolnictwa,

b) zabudowa mieszkaniowa o charakterze rekreacji indywidualnej oraz usługowa w zakresie rekreacji i turystyki w Murzynowie,

Obiekt idalny na :

  • dom spokojnej starości
  • ośrodek wypoczynkowy
  • ośrodek terapii i uzależnień
  • ośrodki rehabilitacyjne
  • restauracja wraz z motelem
  • sanatorium może byc też „sanatorium miłości” 😉

Zapisz się na kartach historii tego regionu, bądź częścią społeczności w pięknych okolicznościach przyrody.

Cena ofertowa 1 400 000 zł

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Wideo