509 92 11 36
ul. B. Zdziarskiego 19 (osiedle Wyszogrodzka) 09-407 Płock
biuro@atrium-plock.pl

138m² Dąb Polski ul. Stokrotkowa 4

1 150 000 zł

Szczegóły

Crem dela crem w tej wyjątkowej scenerii

Posesja u podnóża jeziora, wtopiona w naturę

Dąb Polski, ul. Stokrotkowa 4

Pozostając w ciagłym zachwycie tej wyjatkowej lokalizacji, zacznę właśnie od niej.

Ostoja leży koło miejscowości Skoki w połowie drogi między Włocławkiem, a Płockiem, pół kilometra na południe od Zbiornika Włocławskiego, w województwie kujawsko- pomorskim.

Nieruchomość przepięknie położona w otoczeniu lasów Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego zajmującego powierzchnię ok. 50 tyś hektarów.

Ponadto nasza nieruchomość położona jest u podnóż Jeziora Skoki nazywanym też Żwirownią Skoki, centralnie na przeciwko Wyspy Ptasiej II -W obszarze tym występuje ponad połowa krajowej populacji rybitwy białoczelnej, 42% populacji sieweczki obrożnej, 36% rybitwy rzecznej, 30% mewy siwej i 12% śmieszki, 7% sieweczki rzecznej oraz 18% populacji  brodźca piskliwego. Gatunki te są chronione w obszarze Natura 2000 Dolina Środkowej Wisły. To m.in. dla ich ochrony obszar ten został w 2004 r. włączony do Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000 jako obszar specjalnej ochrony ptaków. Ptaki te są także celem ochrony w znajdującym się nieopodal rezerwacie przyrody Wyspy Zawadowskie.

Bogactwem tegoż zbiornika wodnego jest fauna.

O atrakcyjności tego terenu decydują wyjątkowe walory krajobrazowe i wartości przyrodnicze.

Na terenie Gostynińsko-Włocławskich Parku Krajobrazowego znajduje się ponad 40 jezior!

Ze względu na walory przyrodnicze, położenie geograficzne oraz miejsca do odpoczynku, jak i jego okolice, są miejscami atrakcyjnymi do uprawiania sportów wodnych, wędrówek pieszych i rowerowych, grzybobrania, wędkowania, jazdy konnej oraz relaksu na świeżym powietrzu.

Bryła budynku mieszkalnego jest nowoczesna i nie konkuruje z otaczającą przyrodą. Jest ozdobą samą w sobie i świetnie komponuje się z okolicą.

Budynek z 2016r.wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej o powierzchni użytkowej 138,33 mkw., na działce nr 92/3 o powierzchni 1549mkw.

Głównym miejscem domu jest strefa dzienna.

Składają się na nią salon z otwartą kuchnią, jadalnia oraz część telewizyjna, które tworzą wspólną przestrzeń. Antresola dodaje klasy i animuszu temu pomieszczeniu.

Ta strefa została podkreślona dużymi przeszkleniem od zachodniej strony. Dzięki temu mieszkańcy mogą swobodnie przenieść się z salonu do przestrzennego ogrodu,na wygodny tras aby kontynuować odpoczynek przy pieknej scenerii jaką tworzy klimata tej okolicy.

Gwarantem jest trel okazów oraz widok na jezioro o każdej porze roku.

Ponadto w tej części znajduje się siżarnia wiatrołap oraz duża łazienka.

Całość zainwestowana i zagospodarowana.

Na piętro prowadzą lekkie schody, tu mamy 2 sypialnie z czego jedna z własnym tarasem z widokiem na jezioro oraz łazienka do zaaranżowania. A antresola zapewnia strefę ciszy lub pracy.

Ten dom to ogromne możliwości adaptacyjne- obecnie to część dzienna otwarta oraz 2 sypialnie, 2 łazienki ( jedna do wykończenia) jednak bez problemu możemy uzyskać 4-5 sypialnie ! oraz część dzienną wraz z łazienką.

Działka jest precyzyjnie zagospodarowana, rosłymi okazami i krzewami. Całość ogrodzona.

W ODLEGŁOŚCI

750 m – Zalew Włocławski ( Wisła)

800 m- Ośrodek Jeździecki „Kucykolandia”

1500m -przystań Dobiegniewo

12 km Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku

25 km – Włocławek

27km – Płock

PARAMETRY TECHNICZE

powierzchnia użytkowa- 138,33 mkw.

działka 1549mkw.

numer działki- 92/3

zakończenie budowy- 2016r.

garaż w bryle budynku

media- woda z sieci gminnej, energia, szambo,system nawadniający,

ogrzewanie- gazowe własne

CENA OFERTOWA 1 150 000,00 ZŁ

Wideo