tel. 24 262-20-29, kom. 509-92-11-36

biuro@atrium-plock.pl

Mieszkanie
222 376,00 zł
30 Czerwiec, 2022
  • 29,26 m²
  • 1 Pokój
  • Piętro: 4
  • 1 Łazienka
  • Własność
  • SPRZEDANE!

Dworcowa Residence wyjątkowa przestrzeń, która cieszy i zaskakuje

MIESZKANIE nr 45 – 29,26 mkw. IV piętro-strona-wschodnia

Charakterystyka mieszkania:

Mieszkanie 1-pokojowe o łącznej powierzchni 29,26 m2. Mieszkanie składa się z 2 pomieszczeń: pokoju dziennego z aneksem kuchennym o powierzchni 24,52 m2 oraz łazienki 4,74 m2. Wyposażone jest w instalację „inteligentny dom” ułatwiającą zarządzanie nim oraz energooszczędną klimatyzację poprawiającą jakość powietrza.

Powierzchnia:

29,26 m2

Pokoje:

1

Piętro:

IV Piętro

Numer:

45

Lokalizacja- Dworcowa Residence położona jest w centrum Płocka, w bardzo bliskiej odległości od jednej z głównych ulic, jednocześnie odgrodzona jest od zgiełku miasta co gwarantuje kameralny charakter inwestycji.

Ta wyjątkowa inwestycja zapewnia dostęp do komunikacji miejskiej, sąsiedztwo Politechniki Warszawskiej (filia w Płocku), dużą ilość lokali handlowych i gastronomicznych w okolicy oraz dostęp do wielu miejsc parkingowych.

Opis inwestycji- Elegancja połączona z artystycznymi elementami budynku sprawia, że apartamenty Dworcowa Residence w Płocku prezentują się efektownie i stylowo.

Ta wyjątkowa koncepcja architektoniczna zapewnia lokale o metrażach od 29 do 74 m kw. Przestronne mieszkania wzbogacone o balkony stanowią ideale miejsce do zamieszkania dla całej rodziny czy osób ceniących sobie kameralną atmosferę.

Pięć kondygnacji – w ramach inwestycji Dworcowa Residence na działce o powierzchni 2 617 m2 zmodernizowany zostanie kameralny budynek, w którym powstanie rozkładowych 45 mieszkań.

Lokalizacja w centrum z pewnością ucieszy przyszłych Klientów. Bliskość punktów usługowych oraz terenów zielonych sprzyja spotkaniom towarzyskim i korzystaniu z miejskiego stylu życia.

Ogrodzone osiedle z miejscem integracji mieszkańców – na terenie osiedla zaprojektowano zewnętrzną przestrzeń wspólną dla mieszkańców.

Unikalna architektura i nowoczesność integralną częścią inwestycji Dworcowa Residence

Nowe mieszkania w inwestycji Dworcowa Residence w Płocku to niepowtarzalna okazja do życia w wyjątkowej przestrzeni miejskiej. Apartamentowiec doskonale wpisuje się w przestrzeń sąsiedztwa i w pełni wykorzystuje potencjał lokalizacji. Stworzyliśmy niezwykle estetyczny i funkcjonalny projekt wyposażony w:

Rozwiązania typu Smart (sterowanie ze smartfona),

Klimatyzację,

Szybką i cichobieżną windę,

23 miejsca parkingowe.

Apartamenty w połączeniu z eleganckimi materiałami na elewacji tworzą wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Naszą ideą było zapewnienie mieszkańcom udogodnień gwarantujących poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Dla mieszkańców przewidziano przestronne mieszkania 4 pokojowe z balkonami, chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi, jak i kompaktowe mieszkania idealne na start, których komfort podnosi technologia SMART.

Inwestycja z uwagi na bliskie sąsiedztwo centrum, jak również Politechniki Warszawskiej, jest atrakcyjna nie tylko pod kątem zakupu na własny użytek, ale również pod kątem wynajmu.

TERMIN ZAKOŃCZENIA INWESTYCJI 30.06.2022R.

Cena 7600 zł/mkw. 

(339)


Kontakt do Doradcy Rynku Nieruchomości

agent

Anna Stępniak

ATRIUM NIERUCHOMOŚCI
ul. ZDZIARSKIEGO 19
09-407 Płock
tel.: 24 262-20-29
tel.: 24 262-20-51
kom.: 509-921-136

ZADAJ PYTANIE ODNOŚNIE TEJ OFERTY

Imię/Nazwisko: *
Email: *
Telefon: *
Treść wiadomości: *

Przepisz kod: * captcha