tel. 24 262-20-29, kom. 509-92-11-36

biuro@atrium-plock.pl

Dom
385 000,00 zł
  • 146 m²
  • 5 Pokoi
  • 2 Łazienki
  • Własność
  • SPRZEDANE!

Rezerwacja w dwa dni od wystawienia 😉 

Raj nie tylko dla żeglarzy, wędkarzy i miłośników przyrody- posesja u podnóża jeziora włocławskiego, wtopiona w naturę.

Dobiegniewie 4C

To będzie mój piewszy raz… Pierwszy raz tak obszernie o lokalizacji !!! Niewątpliwie jest to ogromny atut tej wyjątkowej nieruchomości !

Nieruchomość zlokalizowana w Dobiegniewie 4C gmina Włocławek, województwo kujawsko-pomorskie.

Przepięknie położona w otoczeniu lasów Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego zajmującego powierzchnię ok. 50 tyś hektarów który jest ważnym elementem naturalnego korytarza ekologicznego łączącego Kampinoski Park Narodowy z Puszczą Bydgoską i dalej – z Borami Tucholskimi .

Ponadto nasza nieruchomość położona jest na jeziorem włocławskiem (150 m !) potocznie nazywane ” Zalewem Włocławskim” największym pod względem powierzchni zbiornikiem sztucznym w Polsce.

Zalew w środkowej części Wisły kształtem przypominający zarys dolnej Wisły w wyniku spiętrzenia wody na zaporze wodnej we Włocławku, rozciąga się w górę rzeki aż do Płocka i stanowi istny raj dla żeglarzy.

To dla nich powstały porty Mariny z zapleczem noclegowym we Włocławku, Zarzeczewie, Wistce, Dobiegniewie, Dobrzyniu nad Wisłą, Duninowie, Murzynowie oraz w Płocku.

Bogactwem tegoż zbiornika wodnego jest fauna. Dzięki temu jest to prawdziwy raj dla wędkarzy. Występują tutaj okonie, sandacze, sumy, płocie, łososie oraz węgorze. Zobaczyć tutaj można ponad 200 gatunków ptactwa wodnego, m.in. rybołowy, kormorany, kaczki, łabędzie oraz mewy. Ciekawostkę stanowi fakt występowania w wodach zalewu raka amerykańskiego.

O atrakcyjności tego terenu decydują wyjątkowe walory krajobrazowe i wartości przyrodnicze.

Na terenie Gostynińsko-Włocławskich Parku Krajobrazowego znajduje się ponad 40 jezior! Wśród których jest unikatowe w skali światowej jezioro Gościąż ( w Dębie Małym), oraz jezioro Rakutowskie wraz z otaczającymi podmokłościami wpisano do rejestru międzynarodowych obszarów cennych dla ptaków, szczególnie wodno-błotnych. Na terenie Parku znajduje się 12 rezerwatów przyrody.

Ze względu na walory przyrodnicze, położenie geograficzne oraz miejsca do odpoczynku, jak i jego okolice, są miejscami atrakcyjnymi do uprawiania sportów wodnych, wędrówek pieszych i rowerowych, grzybobrania, wędkowania, jazdy konnej oraz relaksu na świeżym powietrzu.

Bryła budynku usługowowo– mieszkalnego jest prosta ma kształt dwóch prostopadłościanów połączonych łącznikiem. W niskiej parterowej zabudowie.

Nie konkuruje z otaczającą przyrodą. Jest ozdobą sam w sobie i świetnie komponuje się z okolicą.

Budynek z 2014r.wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej z Porothermu o łącznej powierzchni użytkowej 145,65mkw., na działce nr 306/8 o powierzchni 1562mkw.

Cześć mieszkalna to 79,33 mkw.

Głównym miejscem domu jest strefa dzienna.

Składają się na nią salon z otwartą kuchnią oraz jadalnia, które tworzą wspólną przestrzeń. Część ta została podkreślona dużymi przeszkleniem od wschodniej strony. Dzięki temu mieszkańcy mogą swobodnie przenieść się z salonu do przestrzennego ogrodu, aby kontynuować odpoczynek.

Ponadto w części mieszkalnej znajduje się sypialnia, gabinet oraz łazienka.

Całość zainwestowana i zagospodarowana.

Część usługowa – to 66,32 mkw. powierzchni przy czym sala konsumpcyjna o powierzchni ok 36mkw. oraz cześć socjalna 33mkw. 

Ta strona domu to ogormne możliwości adaptacyjne na każdą działalność gastronomiczną, biurową czy usługową.

A w dobie Pandemii będzie istnym „rodzynkiem ” wśród wielu innych domów.

Niewątpliwie kolejnym atutem całego budynku jest jej taras od strony południowej. Na który mam wiele pomysłów a o których chętnie opowiem osobiscie przy prezentacji nieruchomości 🙂 

W ODLEGŁOŚCI

150 m – Zalew Włocławski ( Wisła)

500m -przystań Dobiegniewo

5 km- jezioro Gosiąż w Dębie Małym

6km- Ośrodek Jeździecki „Kucykolandia”

7 km Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku

19 km – Włocławek

19 km- Zalew Włocławski

32km – Płock

PARAMETRY TECHNICZE

powierzchnia użytkowa- 145,65 mkw.

Powierzchnia użytkowa usłgowa- 66,32

powierzchnia użytkowa mieszkalna- 79,33

powirzchnia całkowita 185,24

działka 1562mkw.

numer działki- 306/9

media- woda z własnego ujęcia, prąd, alarm

ogrzewanie- Eko-groszek

CENA OFERTOWA 385 000 , 00 ZŁ

UWAGA! – przy zakupie w/w zabudowanej nieruchomości możliwość zakupu działki o powierzchni 1116mkw. oznaczona numerem 306/8

Cenie 45 000 zł !!!

(678)


Kontakt do Doradcy Rynku Nieruchomości

agent

Anna Stępniak

ATRIUM NIERUCHOMOŚCI
ul. ZDZIARSKIEGO 19
09-407 Płock
tel.: 24 262-20-29
tel.: 24 262-20-51
kom.: 509-921-136

Dodatkowe Informacje

WIDEO